Lista aktualności Lista aktualności

Czasowa akcja promocyjna rozpoczęta.

Od dnia 10 marca do wyczerpania zapasów wprowadzone zostają ceny obniżone na określone artykuły odzieży i skórzanego obuwia terenowego.

Jest to małe  przedwiosenne wietrzenie magazynu.

Oprócz tego, że taniej, to warto coś dodać. Otóż każdy zakupiony przedmiot będzie premiowany 2 tak zwanymi gratisami. Mianowicie książkami: jedna to wspomnienia leśników Pomorza Środkowego z mniej i bardziej oddalonej przeszłości (doskonale się czyta), druga – to bogato ilustrowane pięknymi zdjęciami opracowanie dotyczące ciekawostek przyrodniczych lasów Pomorza Środkowego.

     

Produktami objętymi promocją jest obuwie oraz terenowa odzież wierzchnia.
Są to produkty dedykowane ciężkim warunkom terenowym i zaprojektowane z myślą o leśnych survivalowcach, buschkraftowcom, buszmenom, oraz tych, którzy leśne ostępy przemierzają zawodowo.


Obuwie –
1.    TREK X PRO (wyższe) oraz TRAPER X PRO (niższe) - to trzewiki przeznaczone do wędrówek wysokogórskich i górskich, dla pracowników leśnych, miłośników wędrówek w terenie, przyrodników. Wykonane ze skóry naturalnej, licowej. Dzięki membranie OutDry but ma właściwości wodoodporne.  Na czubku naszyte wzmocnienie chroniące czoło buta.
Dostępna aktualnie (tj w chwili rozpoczęcia akcji) rozmiarówka – od 40 do 48

2.    MARKUS X - to półbuty o wybitnie myśliwskim wzorze , wygodne, z membraną czyniącą półbut odporny na drobny myśliwski deszczyk, jednak nie w ciężkie warunki błota i rosy. Dostępne są aktualnie 2 wersje: wykonane ze skóry licowej (gładka) oraz wykonane ze skóry nubukowej (coś na kształt wykończenia zamszowego)
Dostępna aktualnie (tj w chwili rozpoczęcia akcji) rozmiarówka – od 40 do 47

oraz  - zielona kurtka z 2 parami spodni (łącznie : 3 sztuki odzieży). Tkanina bawełniana z włóknami wzmacniającymi z poliestru w postaci drobnej kratki, przez co trudna do rozdarcia (stąd nazwa: rip-stop, albowiem w mowie angielskiej słowo rip oznacza tyle, co : rozdzierać). Tkanina nasycona środkiem chemicznym (permetryna) odstraszającym kleszcze. Odzież profesjonalna.
Dostępna aktualnie (tj w chwili rozpoczęcia akcji) rozmiarówka – S, M, 2XL, 3XL


Zapraszamy do skorzystania, gdyż jak zauważyliśmy po ruchu w sklepie internetowym www.e-zslp.pl zainteresowanie jest dość duże.