Położenie Położenie

Stelaże drewniane do tablic

Oferujemy stelaże:

- do tablic o powierzchni do 0,5m2:

  • wysokość całkowita do 1,5m  link
  • wysokość całkowita od 1,51 do 2,5m link
  • wysokość całkowita pow. 2,5m  link

- do tablic o powierzchni od 0,51 m2 do 1,0 m2:

  • wysokość całkowita do 1,5m  link
  • wysokość całkowita od 1,51 do 2,5m  link
  • wysokość całkowita pow. 2,5m  link

- do tablic o powierzchni powyżej 1,0 m2:

  • wysokość całkowita do 1,5m  link
  • wysokość całkowita od 1,51 do 2,5m  link
  • wysokość całkowita pow. 2,5m  link

Powyższe stelaże wykonane są z litego drewna sosnowego,impregnowanego ciśnieniowo. Elementy konstrukcyjne złożone są wyłącznie z elementów okrągłych, toczonych połączonych połączeniem "na przelot".

Odrębnym elementem stelaża może być daszek (okap) - wykonany albo z desek sosnowych impregnowanych ułożonych za zakładkę, albo z ułożonych koło siebie połówek cienkich wałków sosnowych (zwanych także ryglami).

Daszek jest osobno wycenionym elementem i w przypadku jego zamówienia należy wykonać dodatkową dopłatę wysokości zależnej od długości daszka (mierzonej po długości kalenicy) :

Powierzchnia tablicy:

do 0,50 m2

0,51 - 1,00 m2

1,01m2 i więcej

 
barwione na brąz (cena netto) 134 158 197  
nie barwione (cena netto) 121 138 175  

 

 

Ponadto oferujemy stelaże na których można zmontować tablice z 2-óch stron link.

 

 

Stelaż taki wykonany jest z drewna sosnowego, impregnowanego ciśnieniowo impregnatem niemieckiej firmy WOLMAN pod nazwą Wolmanit CX 8. Wyrób barwiony na lekki złocisty brąz.

Konstrukcja stabilna i solidna, w warunkach normalnego użytkowania wyrób nie powinien stracić swych walorów użytkowych przez okres  7 - 10 lat. Wyrób cieszący się dość dużym zainteresowaniem z przeznaczeniem na ścieżki edukacyjne, jako kierunkowskaz, oprawa na tablice edukacyjne i inne.

W przypadku większej ilości zamawianych sztuk możliwe jest uzyskanie ceny indywidualnej.

Istnieje możliwość dostosowania wymiarów do tablic o wymiarach indywidualnych, co nie powinno pociągnąć za sobą istotnych zmian ceny.

Zasadniczo stelaż wkopuje się do gruntu na głębokość około 0,5 metra. Przy tablicach o większych powierzchniach trzeba jednak przewidzieć działanie wiatru. Dla większych powierzchni (powyżej 0,7 m2) zalecamy zastosowanie zastrzałów (ukośnych podpór wzmacniających) lub osadzenie i umieszczenie stelaża na stopach betonowych. Takie stopy betonowe produkuje nasz zakład i są stale dostępne w ofercie.

 

 

 

W przypadku zainteresowania produktem prosimy o podanie rozmiaru tablicy.
Odbiór tego wyrobu wyłącznie osobisty. W sprawie ewentualnego dowozu wykonanego przez nas prosimy o kontakt z mgr inż. Krzysztofem Chmurą tel. [94] 311 32 72 lub tel. mobil. [+48] 503 148 135