Galerie zdjęć Galerie zdjęć

60 lat ZSLP Białogard

W dniu 1 października 1959 został powołany Zespół Składnic LP w Białogardzie.

Jubileusz 60-lecia został fetowany uroczyście. Gala jubileuszowa odbyła się w gronie pracowników, zaproszonych gości,  przełożonych. Zaszczycili nas swą obecnością przedstawiciele sąsiednich dyrekcji LP (Szczecina, Piły, Torunia i Gdańska ), przedstawiciele wszystkich zakładów sklejkarskich, do których nasz zakład dostarcza surowiec cenny. Byli przedstawiciele naszej rodzimej dyrekcji. Przyjechali zaproszeni nadleśniczowie. Padło wiele ciepłych słów. Troje pracowników zostało uhonorowanych kordelasami leśnika. Otrzymaliśmy listy gratulacyjne. Uroczystość została uświetniona występem artystycznym muzyków ze szkoły muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku. Wysoki poziom artystyczny i brawurowe wykonanie repertuaru spotkało się z gorącym przyjęciem. W drugiej części uroczystości można było w swobodnej atmosferze skosztować okazjonalnego tortu, znakomitych potraw przygotowanych przez ośrodek, który nas gościł, a przede wszystkim powspominać.